KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087057
nr 1608 7057
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 40x44cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:22:05
100 kr
150 kr
200 kr